Profesionalita, produktivita a komplexnost.

Tyto tři slova vystihují focení pro známé vinařství Lahofer.Potřebovali jsme nafotit prostory, budovu, výrobu a vinobraní, vinohrady, lifestyle z vinotéky, catering se skvělým Jirkou Zajíčkem, večerní atmosféru v atriu s ohněm a kytarou Furch Guitars, večerní náladu i samotné vinařství. Na jeden… chcete vědět víc?

Workshop komerční fotografie a svícení

Jako fotograf markeťák vám chci ukázat svoje know how. Workshop doporučuji spíše zkušenějším fotografům, nebudeme řešit základy, ale pokročilejší témata. Workshop je ideální pro začínající komerční fotografy nebo svatební fotografy, kteří chtějí rozšířit svoje portfolio, ale neví, jak svítit nebo… chcete vědět víc?

Těší mě, jsem fotograf markeťák

Fotky za mě řeknou nejvíc. Pro zvědavce jsem ale sepsal pár řádků o mně. O tom, co jsem za fotografa, co fotím a taky jak to fotím. Tak se pojďme seznámit. Těší mě, jsem Olda. A taky kreativní chlap, co kromě fotografování miluje i dobré jídlo a pití. Užívám si cestování, baví mě desing a stroje.… chcete vědět víc?

Dokonalá spolupráce, aneb když si navzájem důvěřujete, vzniknou velké věci. Jako například spolupráce s firmou PKV.

Rozhodl jsem se, že vás nechám nahlédnout do zákulisí mé práce, a povím vám o nedávném komerčním focení pro brněnskou firmu PKV. V červenci se totiž zaměstnanci stěhovali do nových kanceláří v office parku Vlněna. A to si zasloužilo poctivě zdokumentovat.      Jak to celé začalo Zahájení spolupráce… chcete vědět víc?